A1197B EPIC CALACATTA ORO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A1197B |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 150kg |
| Block | A1197B |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 21 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 1.2cm / ½inch |
| Weight | 150kg |
Select the slabs:
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39